My snapchat day!

Początki są trudne, powroty jeszcze trudniejsze ale postanowiłam zmierzyć się z tym wyzwaniem i o to jestem znowu. Oglądając poprzednie posty jakoś nigdy specjalnie nie dałam wam okazji do poznania mnie, dzisiaj można powiedzieć, że w pewny sposób chciałabym wam to umożliwić.
My snapchat day, czyli połączenie youtubowego daily vloga z popularną aplikacją jaką jest snapchat. Każdy chyba doskonale wie co to snapchat, ja osobiście w swoim otoczeniu nie mam osoby, która nie posiadałaby tej popularnej aplikacji.  Można powiedzieć, że jestem uzależniona od snapa, to w większości właśnie dzięki niemu wiem co dzieje się u moich znajomych, ale mogę także podglądać życie sławnych osób, takich jak np. Kylie Jenner, którą absolutnie kocham.
W dzisiejszym poście postanowiłam wykorzystać moje zamiłowanie do "śledzenia życia innych" oraz do snapa i pokazać wam jak wygląda mój dzień, a więc zapraszam.

PS. Zdjęcia są z paru dni, ponieważ trudno było mi zrobić je w jeden dzień, więc nie zdziwcie się, że jestem inaczej ubrana (;

 I mamy o to mój cały dzień w pigułce. Mam nadzieję, że spodobał się wam mój dzisiejszy post i będziecie tutaj zaglądać po więcej. Jeśli macie jakieś pomysły na fajne posty, możecie się ze mną nimi podzielić w komentarzach lub na moich social media ;)

 Zapraszam również do komentowania i obserwowania mojego bloga.

Do następnego
xoxo


Komentarze

 1. Ciekawy pomysł na post! Zaraz szybko dodam Cię na snapa, jak tylko podłącze telefon!

  Sandra, horyzont-y.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kreatywnie to wymyslilas!
  http://pinkelepphant.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ale super pomysł hahha taaa moja nauka też kończy się zazwyczaj czymś innym
  obserwuję i zapraszam do zaobserwowania mnie
  http://bygigisa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sposób na przedstawienie dnia ♥

  http://roseaud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i obserwowania (: Każdy komentarz mile widziany!

Popularne posty