Love day !

Wielkimi krokami zbliżają się walentynki, więc z tej okazji postanowiłam tutaj zajrzeć. Po dosyć długiej przerwie powracam pełna energii do "pracy" i z nowymi pomysłami. Dzisiaj znowu świątecznie ale tym razem chodzi o święto miłości ... podczas gdy amory latają w powietrzu i celują swoimi strzałami w ludzi zakochanych, inni w tym czasie chowają się w domach i za wszelką cenę chcą uniknąć tego święta. Walentynki  kojarzą mi się z serduszkami i różami (koniecznie czerwonymi) no i oczywiście z miłością, czyli tak jak większości społeczeństwa. Zakochani spędzają ten czas w swoim gronie, ciesząc się swoim towarzystwem i umacniając swoją miłość, a co mają zrobić ludzie bez wymarzonej drugiej połówki ? Moją propozycją jest spotkanie ze znajomymi, co i ja uczynię w tym roku. Walentynki trzeba spędzać z ukochanymi dlatego ja spędzę je z moimi Słoneczkami, czyli przyjaciółmi ... myślę, że taka alternatywa spędzania czasu w święto zakochanych ucieszy nie jednego singla.

Jeśli chodzi o sesje, to jest ona w bardzo miejskim stylu i ukazuje prawdziwy klimat miejsca, w którym była robiona.

Mam nadzieję, że ten post wam się podobał. Zapraszam do odwiedzania, komentowania i obserwowania mojego bloga.

Do następnego
xoxo

Komentarze

 1. Super wpis i zdjęcia:) Najbardziej nam się podoba kapelusz:) Co do walentynek to życzymy Ci ich udanych w gronie przyjaciół:) My je również spędzamy razem, dlatego też zapraszamy na naszego bloga www.LazyStrawberries.fan-strefa.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 2. super stylizacja, bardzo ładnie ci w kapeluszu;)
  justbasicstyle.blogspot.com pozdrawiam i zapraszam;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog i post. Będę wpadała cześciej i oczywiście obserwuje. Jeśli spodoba ci się mój blog to zaobserwuj http://www.mysterious-natalia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze idealny post ( no wiem późno trochę ten komentarz) ��������

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak zawsze idealny post ( no wiem późno trochę ten komentarz) ��������

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i obserwowania (: Każdy komentarz mile widziany!

Popularne posty